PRACA DLA METALOWCA

SBA Euro

Waalwijk

2016-09-28

SBA Euro Sp. z o.o. została założona w 2000 roku i jest powiązana kapitałowo z holenderską spółką SBA Euro BV – obecnie pod nazwą handlową SBA Flex.

Polski oddział SBA Euro jest agencją zatrudnienia wpisaną do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 520. Zajmujemy się rekrutacją i selekcją pracowników poszukujących pracy zagranicą i w Polsce. To właśnie SBAFlex jest głównym oferentem pracy w Holandii. Spółka ta istnieje w Holandii już od 1997 i jest częścią międzynarodowej grupy SBA Flex Uitzendgroep. Siedziba SBA Flex znajduje się w Tilburgu. Szczegółowe informacje na www.sbaflex.nl

Siedziba główna SBA Euro Sp. z o.o. w Polsce mieści się w Opolu. Dodatkowo działają biura w Raciborzu, Szczecinie i Rzeszowie.

PRACA DLA METALOWCA

Miejsce pracy: Waalwijk

 

Obowiązki:

Dla naszego Klienta w miejscowości Waalwijk poszukujemy osoby z doświadczeniem w obróbce metalu. Produkcja metalowych szaf.

Wymagania:

-doświadczenie w obsłudze maszyn ślusarskich: giętarki, tokarki, frezarki

-komunikatywna znajomość języka

-prawo jazdy

Oferujemy:

-stabline zatrudnienie

-aktrakcyjne zarobki

 

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie cv na adres: APLIKUJ z dopiskiem: metal

aplikuj

 

Prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.).