PAKOWANIE TOWARU - zmiana poranna !

East Service

Złotniki

2016-09-27

Agencja Pracy East Service nr 13171 poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy przy pakowaniu towaru oraz grawerunku.

Miejsce pracy: Złotniki

Obowiązki:

- pakowanie towaru
- grawerunek
- przemywanie towaru specjalnym detergentami
- kontrola jakości
- liczenie towaru

Wymagania:

- dojazd we własnym zakresie
- dyspozycyjność
- chęci do pracy
- dokładność i rzetelność

Oferujemy:

- umowę zlecenie z możliwością zatrudnienia na umowę o pracę
- stawkę godzinową 12,00 brutto
- pracę od pon-pt od 7-15
- możliwość nadgodzin

Osoby zainteresowane i dyspozycyjne prosimy o przesłanie CV na e-mail APLIKUJ

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99427 ofert pracy. Sprawdź!