Team Leader w dziale księgowości z j. angielskim – Toruń

Jobhouse

Toruń

2016-09-26

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Team Leader w dziale księgowości z j. angielskim

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym w mowie i piśmie (min. poziom B2/C1) – warunek konieczny
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Finanse, Rachunkowość, Ekonomia, Księgowość)
  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w dziale księgowości (w tym w zarządzaniu zespołem)
  • Znajomość i doświadczenie w pracy w systemach ERP stosowanych w rachunkowości
  • Mile widziana znajomość programu SAP
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy i orientacja na cel
  • Umiejętność zarządzania zespołem, dokładność, staranność

Obowiązki:

  • Planowanie, organizowanie, odpowiedzialność za proces rachunkowości zgodnie z normami jakości i poziomu usług
  • Nadzór nad członkami zespołu, monitorowanie i zarządzanie czasem pracy zespołu
  • Wspomaganie rozwoju pracowników, motywowanie oraz ocena pracy
  • Badanie i analiza efektywności pracy
  • Nadzór nad wewnętrznymi procedurami oraz instrukcjami, w tym procesem obsługi klientów
  • Współpraca i uczestnictwo w prezentacji pracy działu/zespołu/procesu
  • Raportowanie dla klientów wewnętrznych i zewnętrznych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Ponadprzeciętne wynagrodzenie branżowe
  • Pakiet socjalny przy umowie o pracę: karta Multisport + prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie
  • Pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku w godz. 8-16
  • Pracę dla dużej, międzynarodowej firmy w nowym biurze w Centrum Torunia
  • Możliwość rozwoju i bezpłatnej nauki języków obcych

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie cv na adres: APLIKUJ z podaniem nr ref. AP/TEAM/LEAD/ANG/TOR

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Jobhouse Sp. Z o.o.  z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk moich danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadanie i przetwarzanie danych osobowych oraz ich udostępnianie klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.) aż do momentu wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych. Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest Jobhouse Sp. Z o.o. z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 7097), gdzie zbierane są i zabezpieczane dane.".