Przedstawiciel handlowy dla rynku zagranicznego

Beseda

Komorniki

2016-09-26

Szukasz satysfakcjonującej pracy? Zapraszamy do naszego zespołu!

Jesteśmy prężnie rozwijającym się producentem gadżetów reklamowych. Poszukujemy osoby na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY DLA RYNKU ZAGRANICZNEGO

Zakres obowiązków:

- obsługa obecnych klientów pochodzących głównie z zachodu Europy

- pozyskiwanie nowych klientów na zagranicznym rynku

- utrzymywanie długofalowych relacji z partnerami biznesowymi

- odpowiedzialność za ofertowanie oraz wycenianie produktów

Oczekiwania:

- wykształcenie min. Średnie

- doświadczenie w sprzedaży B2B w branży reklamowej

- umiejętność budowania długofalowych relacji biznesowych

- biegła obsługa komputera (głównie e-maili)

- mile widziana znajomość programów projektowania graficznego (np. Corel Draw)

- czynne prawo jazdy kat. B

- znajomość języka francuskiego  na poziomie bardzo dobrym (umożliwiającym komunikację w języku branżowym )

- bardzo mile widziana znajomość drugiego języka obcego np. angielski, niemiecki lub hiszpański

Oferujemy:

- stabilne warunku zatrudnienia

- stała podstawa wynagrodzenia plus premia

- niezbędne narzędzia do pracy – komputer , telefon służbowy

- pracę z młodym i kreatywnym zespołem

- możliwość rozwoju i zdobywanie doświadczenia we współpracy z rynkiem zagranicznym

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102319 ofert pracy. Sprawdź!