Trener/Szkoleniowiec

GoWork.pl

Wrocław

2016-10-19

Jedna z najprężniej działających placówek doskonalenia nauczycieli oraz firm szkoleniowych w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby do współpracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Województwa Wielkopolskie, Dolnośląskie, Śląskie, Lubuskie
Obowiązki:

·         prowadzenie szkoleń rad pedagogicznych o tematyce min.

- Arteterapia

-Autyzm

-Dziecko z cukrzycą
- Rozmowy z rodzicami, mediacje

-Trudny uczeń

-Metoda projektów badawczych

-Jak radzić sobie z przejawami agresywnymi i konfliktowymi?

-Coaching nauczycielski
- Ochrona danych osobowych
- Techniki motywacji uczniów

-Metody projektów badawczych
- Wypalenie zawodowe

-Ocenianie kształtujące

-Cyberprzemoc

·         umiejętność przekazania wiedzy z wymaganej tematyki

·         opracowanie bogatych materiałów szkoleniowych

·         prowadzenie szkoleń w sposób interesujący i klarowny,

umiejętność prowadzenia szkoleń w sposób warsztatowy- mile widziane

Wymagania:

·         doświadczenie w prowadzeniu szkoleń

·         wysoko rozwinięta umiejętność komunikacji

·         umiejętność pracy w zespole

·         umiejętność pracy/prezentacji przed grupą

·         oprócz CV prosimy o przesłanie tematyki w której Państwo prowadzili szkolenia

oraz referencje

Oferujemy:

·         elastyczne zatrudnienie (umowa o dzieło)

·         atrakcyjne wynagrodzenie

·         pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

·         oprócz CV prosimy o przesłanie tematyki w której Państwo prowadzili szkolenia oraz referencje

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99428 ofert pracy. Sprawdź!