Elektromonter

Asistnet Work Group

Wrocław

2016-09-25

Asistnet Work Group Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052

Aktualnie dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Stanowisko: Elektromonter
Miejsce pracy: Krępice

Zakres obowiązków:

- konfekcjonowanie wiązek
- lutowanie ręczne
- obsługa urządzeń pomiarowych
- komponowanie w całość urządzeń

Wymagamy:

- wykształcenie zawodowe lub techniczne (mechanika, elektrotechnika, automatyka lub pokrewne)
- doświadczenie na podobnym stanowisku (elektryk, mechanik)
- biegła znajomość rysunku technicznego i schematów elektrycznych
- znajomość obsługi narzędzi pomiarowych
- mile widziana znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

- umowę o pracę tymczasową
- atrakcyjne wynagrodzenie
- praca od poniedziałku do piątku na dwie zmiany 6-14 / 14-22
- możliwość przejścia w struktury firmy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99149 ofert pracy. Sprawdź!