Pakowacz/ka Sady k. Poznania

InterKadra

Poznań

2016-09-25

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Pakowaczka/Pakowacz

(nr. Ref PAK/092016/POZSAD)

Miejsce Pracy: Sady / k. Poznania

Zakres obowiązków:

- Pakowanie gadżetów promocyjnych do kopert,

- Przygotowanie produktów do wysyłki,

- Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy,

- Drobne prace porządkowe.

Wymagania:

- Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku,

- Zaangażowanie oraz chęć do pracy,

- Umiejętności manualne,

Oferujemy:

- Pracę od poniedziałku do piątku po 8 h dziennie (w godzinach 7- 15 lub 8 – 16)

- Pracę od listopada,

- Pracę w oparciu o umowę cywilno – prawną.

- Atrakcyjną stawkę godzinową – oraz regularne wypłaty wynagrodzeń!

- Nie wymagamy doświadczenia.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na  adres: APLIKUJ z dopiskiem w temacie wiadomości PAK/092016/POZSAD bądź kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 666 826 248.

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".