Specjalista ds. Sprzedaży / Account Manager

CFI Hotels Group

Kazimierz Dolny

2016-09-25

Król Kazimierz Hotel & SPA**** (www.krolkazimierz.pl) znajdujący się z Kazimierzu Dolnym poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Kazimierz Dolny

Region: lubelskie

Opis stanowiska:
 sprzedaż usług hotelowych i konferencyjnych
 przygotowywanie ofert handlowych oraz projektów organizacji bankietów, konferencji, spotkań biznesowych i imprez okolicznościowych
 utrzymywanie relacji z aktualnymi klientami hotelu
 współpraca i komunikacja z pozostałymi działami hotelu w zakresie organizacji spotkań

Wymagania:
 umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji z klientem
 wysoka kultura osobista, zaangażowanie i odpowiedzialność
 znajomość technik sprzedaży, promocji i umiejętność negocjacji
 zdolność do analitycznego myślenia i konstruowania wniosków
 operatywność i dobra organizacja pracy
 praktyczna umiejętności obsługi pakietu MS Office
 znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:
 przyjazną atmosferę pracy
 pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się organizacji
 wysoki standard pracy i niezbędne narzędzia
 konkurencyjny poziom wynagrodzenia
 dodatkowe benefity uzależnione od osiąganych wyników sprzedażowych
 możliwość rozwoju zawodowego w ramach grupy hotelowej CFI Hotels Group

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie CV poprzez aplikację na niniejszym portalu.