INSPEKTOR JAKOŚCI

GRUPA PROGRES

Tczew

2016-09-25

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.

Dla naszego Klienta dużej i nowoczesnej firmy z zagranicznym kapitałem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

• nadzór nad zgodnością procesu produkcyjnego z dokumentacją i wymogami klienta
• kontrola jakości komponentów i produktów gotowych
• wypełnianie raportów jakościowych i wprowadzanie danych
• zbieranie danych jakościowych w trakcie procesu produkcyjnego
• nadzór nad produkcją serii weryfikacyjnych
• podejmowanie decyzji o potrzebie zatrzymania linii produkcyjnej
• wsparcie produkcji w ustalaniu i podejmowaniu działań korygujących
• współpraca z pozostałymi pracownikami Działu Jakości

Oczekiwania wobec kandydatów:

• wykształcenie średnie (preferowane techniczne)
• umiejętność obsługi programów MS Office
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• doświadczenie w wizualnej ocenie wyrobów
• umiejętność posługiwania się specyfikacjami, dokumentacją klienta
• dokładność i precyzyjność w działaniu, spostrzegawczość
• umiejętność szybkiej i zdecydowanej reakcji na powstałą niezgodność

Oferujemy:

• pracę w międzynarodowej i renomowanej firmie produkcyjnej
• możliwość udziału w interesujących projektach o zasięgu międzynarodowym
• liczne szkolenia zapewniające rozwój zawodowy
- zatrudnienie bezpośrednio przez klienta
• stałe wynagrodzenie oraz premie i dodatki - frekwencyjna oraz premia kwartalna, dodatek za pracę w nocy, dodatek za pracę w systemie 4-brygadowym
• gabinet medyczny na terenie zakładu - zyskujesz darmowy i łatwy dostęp do dodatkowych badań oraz specjalistów
• bezpłatny dostęp do nowoczesnej siłowni 24h/dobę na terenie zakładu
• pracę w komfortowych warunkach w klimatyzowanej hali
• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, co gwarantuje stabilizację i poczucie bezpieczeństwa.

Aplikacje prosimy wysyłać na adres: APLIKUJ w tytule wpisując numer referencyjny KJ/09/TCZEW Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Zapraszamy do naszego biura na: Armii Krajowej 20, 83-110 Tczew LUB prosimy o kontakt: 58 535 20 59 LUB 607 288 011

Więcej ofert pracy na tnij.tcz.pl/?u=24c42c Nr. rej. 5088
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102808 ofert pracy. Sprawdź!