Programista java

Plagiat.pl Sp. z o.o.

Warszawa

2016-09-25

Programista Java

Opis stanowiska:

Zakres obowiązków:

  • projektowanie i tworzenie oprogramowania na potrzeby serwisu Plagiat.pl
  • utrzymanie serwisu Plagiat.pl na najwyższym poziomie

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów o profilu informatycznym lub podobnym
  • praktyczna znajomość Java
  • znajomość SQL (doświadczenie z MySQL będzie atutem)
  • znajomość formatów: JSON/XML
  • dobra organizacja pracy, sumienność, umiejętność oceny pracochłonności poszczególnych zadań
  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na współpracę z zespołami zagranicznymi

Mile widziane

  • znajomość zagadnień wielowątkowości
  • praktyczna znajomość narzędzi Linux (grep, sed, less, itp.)
  • Ant, JUnit, Javadoc, Maven, Gradle, SVN, Git, Hibernate, Spring, Tomcat, Cassandra, MongoDB, Java Servlets, JavaScript, CSS
  • znajomość algorytmów przetwarzania tekstów
  • doświadczenie ze SCRUM

Oferujemy:

  • pracę w młodym zespole w firmie będącej liderem na rynku edukacyjnym
  • lokalizację blisko metra
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • prywatną opiekę medyczną
  • niezbędne narzedzia pracy
  • pyszną kawę
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102305 ofert pracy. Sprawdź!