Monter instalacji sanitarnych/grzewczych/wentylacyjnych

Timepart Personalservice GmbH

cały kraj

2016-09-25

Firma Timepart Personalservice GmbH to renomowana niemiecka Agencja Pośrednictwa Pracy istniejąca na rynku od 2004 roku. Posiadamy oddziały terenie Niemiec w Leipzig, Chemnitz, Rostock oraz Ludwigschafen. Dla naszych przyszłych pracowników posiadamy bardzo atrakcyjne oferty pracy szczególnie w branży instalacyjnej i montażowej. Wyróżnia nas międzynarodowe doświadczenie, setki zadowolonych pracowników z Polski, którzy dzięki nam rozwijają swoje umiejętności zawodowe za granicą. Obecnie szukamy pracowników na stanowisko :

MONTER SYSTEMÓW GRZEWCZYCH, SANITARNYCH I WENTYLACJI – NIEMCY

Opis stanowiska :

- montaż instalacji sanitarnych,

- montaż systemów grzewczych, instalacje ogrzewania podłogowego,

- montaż i serwis instalacji wentylacyjnych / klimatyzacji według projektu

  wykonawczego,

- montaż przewodów i kanałów wentylacyjnych.

Wymagania:

- znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym

- doświadczenie w zawodzie

- prawo jazdy kat. B i samochód (mile widziane)

- wykształcenie kierunkowe (mile widziane)

Oferujemy:

 - zatrudnienie na warunkach niemieckich ,

 - atrakcyjne wynagrodzenie,

- zakwaterowanie w dobrych warunkach, zorganizowane przez pracodawcę

- wsparcie naszych Konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia,

- możliwość regularnych zjazdów do Polski,

- ubezpieczenie zdrowotne dla pracownika i prawo do 24 dni urlopu.

Proszę o przesyłanie CV/zgłoszeń na: APLIKUJ

Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00-17:00

tel. :

(00 49) 152 14457093