Opieka i pomoc dla pana Fryderyka

Engeldaheim

okolice Kaufbeuren

2016-09-26

Podopieczny jest po wylewie, choruje na cukrzycę oraz niedosłyszy. Pan Fryderyk ma również problemy z nietrzymaniem moczu.

Nr referencyjny: NIEM_1254A

Obowiązki:

Pomoc w codziennych czynnościach, takich jak ubieranie, mycie, jedzenie oraz organizowanie i wspólne spędzanie wolnego czasu.

Dodatkowo prowadzenie domu: sprzątanie, gotowanie oraz pranie.

Wymagania:

·         Komunikatywna znajomości języka niemieckiego,

·         Doświadczenia w pracy z osobami chorymi

·         Gotowości podjęcia pracy na 2 – 3 miesiące.

·         Dobry stan zdrowia oraz brak nałogów

Oferujemy:

Zapewniamy legalne zatrudnienie, wysokie zarobki, gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju, zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego, opiekę koordynatora na czas wyjazdu, indywidualny dobór ofert.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7524 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76139 ofert pracy. Sprawdź!