Lakiernik przemyslowy

expertum

Niemcy

2016-09-22

Poszukujemy odpowiednich Kandydatów na stanowisko: Lakiernik Przemysłowy

Zadania>

 - malowanie powierzchni stalowych,

 - wizualna kontrola przeprowadzonego procesu,

- czyszczenie i składanie używanego w procesie sprzętu;

Wymagane>

- min. 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku lakiernika przemysłowego,

- umiejętność malowania przy użyciu pistoletu i pompy lakierniczej,

- znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym komunikację,

- gotowość do pracy w systemie zmianowym,

- mobilność;

Oferujemy>

•             Atrakcyjne wynagrodzenie z pelnym pakietem socjalnym,

•             Dodatki swiateczne i urlopowe

•             Zatrudnienie na umowe o prace przez niemiecką agencje pracy tymczasowej

•             Możliwosc zdobywania doswiadczenia zawodowego

•             Praca na dluższy okres czasu

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pomoca formularza rekrutacyjnego lub na adres e-mail APLIKUJ W razie pytan prosimy o kontakt telefoniczny.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99360 ofert pracy. Sprawdź!