Elektromonter Instalacji Przemysłowych, UE

GD Profesja SC

różne lokalizacje

2016-11-24

Grupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech.

Miejsce: Kraje UE, różne lokalizacje

Nr referencyjny: EL/RC

OBOWIĄZKI:

  • Montaż instalacji elektrycznych, przyłącz szaf sterowniczych i rozdzielnic w zakładach i halach przemysłowych (zakłady motoryzacyjne, spożywcze).
  • praca wewnątrz hal, na poranną zmianę,

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie elektryczne,
  • Doświadczenie na stanowisku elektryka przemysłowego,
  • Aktualne uprawnienia SEP,
  • Aktualne ubezpieczenie A1,
  • Mile widziana znajomość języka francuskiego, lub angielskiego,

OFERTA:

  • Praca głównie na krótkoterminowych (3-6 tygodni) kontraktach w UE,
  • Umowa o pracę,
  • Wynagrodzenie ustalane indywidualnie w zależności od doświadczenia, min 9,70€/h brutto,
  • Firma zapewnia zakwaterowanie, transport, załatwia formalności,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na APLIKUJ
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99427 ofert pracy. Sprawdź!