Sprzedawca - sklep odzieżowy/ GDAŃSK

Outworking

Gdańsk

2016-09-22

Poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Sprzedawca - sklep odzieżowy (odzież nowa/nieużywana, znana marka)

miejsce pracy: Gdańsk

Obowiązki:

- bezpośrednia obsługa klienta

- dbanie o wygląd i wystrój salonu,

- bieżące uzupełnianie asortymentu sprzedawanego towaru.

Wymagania:

-łatwości nawiązywania kontaktów oraz budowania relacji z klientem,

-umiejętności pracy w zespole,

-mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta.

Oferujemy:

-umowę o pracę,

-atrakcyjne wynagrodzenie,

-elastyczne godziny pracy,

- indywidualną ścieżkę rozwoju,

-pracę dla znanej marki,

-zniżki na produkty, dofinansowany pakiet Multisport,

-szkolenia sprzedażowe.

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie aplikacji na email: APLIKUJ

Chcesz wiedzieć więcej? Jesteś zainteresowany/zainteresowana ofertą?

Zadzwoń do nas: 513 102 974 lub prześlij swoje CV na email: APLIKUJ

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102798 ofert pracy. Sprawdź!