Praca dla opiekunki dla Pana Georgiusa

Engeldaheim

Simbach am Inn

2016-09-23

Miejsce zlecenia: Simbach am Inn

Nasz podopieczny: Pan Georgius, 80 lat, 171 cm wzrostu, 69 kg.

Schorzenia: niewydolność serca, stan psychiczny w normie.

Nr referencyjny: NIEM_165A

Obowiązki:

  • Opieka pielęgnacyjna i aktywizacyjna (pomoc w codziennych czynnościach jak ubieranie i rozbieranie, kąpiele, troska o powierzoną osobę, o jej dobre samopoczucie)
  • Proste pracy domowe (gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów, prasowanie)

Wymagania:

Oczekujemy:

  • Czynnego prawa jazdy
  • Doświadczenia w opiece
  • Dostatecznej znajomości języka

Oferujemy:

- legalne zatrudnienie i ubezpieczenie

- opłacony przejazd do i z Niemiec

- wyżywienie i zakwaterowanie w miejscu pracy (pokój z tv i internetem)

- ubezpieczenie

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 5677 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76263 ofert pracy. Sprawdź!