Pan Stefan potrzebuje opiekunki

Engeldaheim

Bayreuth

2016-09-23

 

 

 

 

Nasz podopieczny: mieszka w Bayreuth wraz z żoną i synem (61 lat, 95 kg, 187 cm wzrostu, III stopień opieki), jest osobą leżącą. Choruje na inkontynencję, dlatego korzysta z pielucho-majtek. Porusza się na wózku inwalidzkim.

 

Pan Stefan potrzebuje opiekunki
Nr referencyjny: NIEM_853A

Obowiązki:

Senior potrzebuje wsparcia podczas codziennych czynności takich jak: ubieranie i rozbieranie, dbanie o higienę ciała, prowadzenie wózka inwalidzkiego, zmiana pielucho-majtek.

Wymagania:

  • Kobieta z doświadczeniem;
  • Brak nałogów;
  • Mile widziane referencje oraz czynne prawo jazdy;
  • Język na poziomie kmunikatywnym;

Oferujemy:

Kandydatom zapewniamy pracę w stabilnej firmie, ubezpieczenie, zakwaterowanie w miejscu pracy (własny pokój z wyposażeniem), dobre stawki uzależnione od znajomości języka.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7016 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

 

Czekamy na Twoją aplikację!
 
aplikuj
 
Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75480 ofert pracy. Sprawdź!