Praca w opiece.

altenbetreuung24

Arnsberg

2016-09-23

Miejsce zlecenia: Arnsberg

Pani Lieselotte 88lat, ma 160cm wzrostu i 60kg wagi.

Porusza się za pomocą wózka, potrzebuje pomocy przy wstawaniu i siadaniu na wózek.

Ma nowotwór, cukrzycę, nadciśnienie tętnicze oraz problemy ze snem.

Obowiązki:

Najważniejsza jest opieka nad podopieczna, pomoc przy higienie ciała, pomoc w ubieraniu,  zmiana pielucho-majtek i gotowość do pomocy w ciągu nocy.

Dodatkowo utrzymywanie porządku w domu.

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy dostatecznej znajomości języka niemieckiego

Mile widziane doświadczenie w pracy z osobami starszymi.

Oferujemy:

-Pracę w stabilnej firmie
-Legalne zatrudnienie u polskiego pracodawcy
-Odprowadzane składki emerytalno-rentowe oraz ubezpieczanie
-Opłacony oraz zorganizowany przejazd z/do Niemiec
-Wyżywienie oraz zakwaterowanie
-Kurs doszkalający z języka niemieckiego

- miesięczne wynagrodzenie 1150 euro netto

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na jeden z podanych poniżej numerów w stopce ogłoszenia. Treść smsa: 5100 oraz imię i nazwisko oraz województwo

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)