Praca za granicą, opieka nad seniorami

Gowork.pl

Krefeld

2016-09-23

Nasz podopieczny:

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami wszystkich zainteresowanych pracą za granicą, ze znajomością języka niemieckiego.

Stan zdrowia:

Pani Maria ma 90 lat, porusza się za pomocą wózka, potrzebuje pomocy przy wstawaniu. Cierpi na chorobę nowotworową.

Obowiązki:

Do obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego w które wchodzi: gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów.

Do obowiązków związanych z opieką nad podopiecznym należy: ubieranie/rozbieranie,  kąpanie/prysznic oraz gotowość do czuwania w nocy.

Wymagania:

Poszukujemy kobiety z doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi i z komunikatywną znajomością języka niemieckiego.

Oferujemy:

Naszym pracownikom gwarantujemy zatrudnienie w stabilnej, legalnej firmie.
Opiekunka wyjeżdżając na zlecenie ma zagwarantowany oraz opłacony transport do/z Niemiec oraz zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pobytu.

Wynagrodzenie: 900-935 euro netto

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na jeden z podanych poniżej numerów w stopce ogłoszenia, o treści 3267

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76569 ofert pracy. Sprawdź!