Sortowanie opakowań zwrotnych- Bad Neuenahr, Niemcy

WORKON

Bad Neuenahr

2016-09-21

WORKON S.C. (nr rej. 13582) agencja pośrednictwa pracy zajmująca się pośrednictwem pracy oraz zwrotem podatku z zagranicy obecnie dla swojego klienta w Niemczech poszukuje pracowników na stanowisko

Sortowacz butelek

Miejsce pracy: Bad Neuenahr

Termin: od zaraz

Opis stanowiska: Segregowanie opakowań zwrotnych w hali oraz na zewnątrz

Wymagania:

- przynajmniej komunikatywna znajomość j.niemieckiego (WARUNEK KONIECZNY)

- prawo jazdy oraz własne auto mile widziane

- gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:

- umowę o pracę na warunkach niemieckich

- praca na akord- wynagrodzenie nie mniejsze niż przy stawce 8,50€ brutto / godz

- pakiet świadczeń socjalnych

- zakwaterowanie płatne przez pracownika- ok 250€ miesięcznie

Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę. Od kandydatów nie pobieramy prowizji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie aplikacji na adres mailowy:

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższego oświadczenia:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76139 ofert pracy. Sprawdź!