Elektryk bez znajomości języka niemieckiego- Niemcy

WORKON

Frankfurt nad Menem

2016-09-21

WORKON S.C. (nr rej. 13582) agencja pośrednictwa pracy zajmująca się pośrednictwem pracy oraz zwrotem podatku z zagranicy obecnie dla swojego klienta w Niemczech poszukuje pracowników na stanowisko

Elektryk

Miejsce pracy: Frankfurt am Main

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • przeprowadzanie serwisów

  • montaż instalacji elektrycznych;

  • układanie kabli, podłączanie urządzeń elektrycznych

  • diagnozowanie oraz usuwanie awarii urządzeń mechanicznych oraz podzespołów

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe;

  • wykształcenie kierunkowe;

  • uprawnienia SEP;

  • czytanie schematów połączeń

  • Znajomość języka niemieckiego, angielskiego lub POLSKIEGO!!!

  • prawo jazdy i własny samochód

Oferujemy:

  • wynagrodzenie brutto:  12,00€/h brutto plus dieta 40€ netto dziennie

  • umowa o pracę na warunkach niemieckich

  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, płatne przez pracownika 200-300€ miesięcznie

  • praca na zmiany

Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę. Od kandydatów nie pobieramy prowizji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV (najlepiej w języku niemieckim) na adres:

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76133 ofert pracy. Sprawdź!