Elektryk w Dziele Utrzymania Ruchu

Flex HR

Inowrocław

2016-09-21

FlexHR Doradztwo Personalne Agencja Zatrudnienia poszukuje dla swojego Klienta,
firmy produkcyjnej o stabilnej pozycji na rynku,
Kandydatów na stanowisko:

ELEKTRYK MASZYN PRODUKCYJNYCH
miejsce pracy: Gniewkowo

ZADANIA:
-Zapewnienie sprawności urządzeń w zakresie elektrycznym (układy automatyki, instalacje)
-Wykonywanie bieżących napraw w zakresie elektryki i elektroniki
-Usuwanie bieżących usterek i awarii elektrycznych maszyn i urządzeń produkcyjnych

WYMAGANIA:
-Wykształcenie min. zawodowe techniczne, preferowane: technik elektryk, technik elektronik, budowa maszyn itp.
-Gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym, 4-brygadowym
-Uprawnienia SEP do 1kV
-Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
-Odpowiedzialność, samodzielność, dobra organizacja pracy

NASZ KLIENT OFERUJE:
-Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
-Rozwój zawodowy

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą linku zamieszczonego poniżej:

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.