Praca dla kobiet w charakterze opiekunki, Niemcy

altenbetreuung24

2016-09-22

Prowadzimy rekrutację osób zainteresowanych pracą w charakterze opiekunki/opiekuna osób starszych w Niemczech. Wszystkich zainteresowanych pracą za granicą zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nasza podopieczna:  Pani Susanne, 87 lat

Seniorka pod domu porusza się przy chodziku, natomiast na zewnątrz jeździ na wózku inwalidzkim. Jest pod udarze, choruje na demencję, ma problemy ze słuchem oraz nietrzymaniem moczu i korzysta z pieluch.

Nr referencyjny: NIEM_880A

Obowiązki:

  • gotowanie,
  • pranie, prasowanie i sprzątanie domu,
  • pomoc w ubieraniu i rozbieraniu,
  • pomoc w spożywaniu posiłków,
  • czuwanie przy Pani w nocy,
  • kąpiele, zmiana pielucho - majtek

Wymagania:

Poszukujemy kobiet z doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi i z dobrą znajomością języka niemieckiego. Opiekunka musi być osobą niepalącą.

Oferujemy:

  • pokrycie kosztów przejazdu do/z Niemiec
  • legalne zatrudnienie z polskim pracodawcą
  • ubezpieczenie
  • wysokie zarobki

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6291  oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75637 ofert pracy. Sprawdź!