Pani Margot potrzebuje Opiekunki

altenbetreuung24

2016-09-22

Podopieczna jest po udarze oraz choruje na demencję. Zarówno w domu jak i na zewnątrz porusza się na wózku inwalidzkim. Podopieczna ma również problemy ze słuchem oraz nadciśnienie. Pani Margot jest osobą inkontynentną.

Nr referencyjny: NIEM_1047A

Obowiązki:

·         Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu

·         Pielęgnacja ciała oraz pomoc w myciu

·         Wstawanie w nocy do Seniorki

·         Pomoc w czynnościach toaletowych oraz zmiana pielucho - majtek

·         Przyrządzanie posiłków

·         Opieka nad pupilem podopiecznej

Wymagania:

- znajomość języka niemieckiego na minimum na dobrym poziomie

- doświadczenia w opiece nad osobami chorymi(mile widziane referencje)

- cierpliwości i zaangażowania w wykonywaną pracę

- Akceptowanie zwierząt w domu

- dodatkowym atutem będzie posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

·         bezpieczną i legalną pracę w Niemczech

·         gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju

·         zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego

·         indywidualny dobór ofert

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7311 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75499 ofert pracy. Sprawdź!