Opieka oraz wsparcie dla 81- letniego pana Petera

altenbetreuung24

okolice Friedberg

2016-09-21

Pan Peter jest osobą mobilną oraz samodzielną. Wszystkie czynności wokół siebie wykonuje samodzielnie lub z niewielką pomocą. Senior ma początki demencji oraz jest po zawale.

Nr referencyjny: NIEM_1048A

Obowiązki:

Do obowiązków Opiekunki przede wszystkim należeć będzie organizowanie i wspólne spędzanie czasu z panem Peterem: spacery, rozmowy, gra w karty, oglądanie razem zdjęć itp.

Dodatkowo Opiekunka będzie odpowiedzialna za utrzymanie porządku w domu oraz wsparcie i pomoc seniorowi w codziennych czynnościach.

Wymagania:

·         Gotowość podjęcia pracy na 2 – 3 miesiące

·         Dobra znajomość języka niemieckiego

·         Doświadczenie (mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy)

·         Przyjazne i łagodne usposobienie

·         Zaangażowanie w wykonywaną pracę

·         Dodatkowym atutem będzie prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

Oferujemy legalną pracę, ubezpieczenie oraz składki ZUS, atrakcyjne zarobki, wsparcie Koordynatorów podczas wyjazdu, zakwaterowanie, wyżywienie, przejazd do i z Niemiec.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7312 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75499 ofert pracy. Sprawdź!