Operatorzy wózków widłowych poszukiwani!

Randstad Polska

Kościan

2016-09-19

Randstad Polska Sp. z o.o. dla swojego Klienta - międzynarodowego koncernu produkującego wyroby tytoniowe - Imperial Tobacco Polska S.A, poszukuje pracowników do nowoczesnego zakładu znajdującego się w Jankowicach k/Tarnowa Podgórnego, na stanowisko:

Operator wózka widłowego

Lokalizacja: Jankowice pod Poznaniem (Tarnowo Podgórne)Zadania, za które będziesz odpowiedzialny:
- Załadunek, rozładunek oraz transport wewnętrzny towaru,
- Przestrzeganie zasad BHP panujących na terenie firmy (dbamy o Twoje bezpieczeństwo!)
- Obsługa wózka widłowego.Jeśli...
- Posiadasz uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym,
- Jesteś gotów do pracy w systemie trzyzmianowym,
- Angażujesz się w powierzone zadania...

To znaczy, że szukamy właśnie Ciebie!

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, aplikuj online lub wyślij do nas SMS o treści PRACA na numer 501 325 349 oddzwonimy do Ciebie i przedstawimy szczegóły!W zamian otrzymasz:
- Umowę o pracę tymczasową (pełen etat),
- Satysfakcjonujące wynagrodzenie (liczne dodatki do podstawy),
- BEZPŁATNY dojazd z Kościana,
- Szeroki pakiet benefitów (opieka medyczna, zagwarantowany dojazd, możliwość korzystania z pakietu sportowo-rekreacyjnego)
- Dofinansowanie do przepysznej stołówki,
- Wsparcie przyjaznego i pomocnego zespołu! :)
- Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i awansu!
Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)
Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/ Pana danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Aleje Jerozolimskie 134. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy i ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe oraz w celu wykonywania umowy o pracę. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, spółkom należącym do Holdingu Randstad lub powiązanym z nim kapitałowo, oraz po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.