Administrator Biura/Asystentka

Brillance Sp. z o.o.

Kraków

2016-09-19

Brillance Sp. z o.o. to niezależna i prywatna firma CRO od dwunastu lat prowadząca badania klinicznena terenie Polski, Czech i Słowacji. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

Administrator Biura

Opis stanowiska:

  • obsługa administracyjna firmy oraz nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem  biura
  • skanowanie i drukowanie dokumentów, obsługa faxu
  • nadzór nad przesyłkami kurierskimi i pocztowymi
  • obsługa spotkań na terenie biura
  • obsługa szkoleń przeprowadzanych w Firmie
    • koordynacja korespondencji przychodzącej i wychodzącej
    • kontakty z dostawcami urządzeń biurowych, materiałów piśmienniczych
    • aktywne wsparcie Zarządu w realizacji bieżących zadań
    • koordynacja cateringu
    • rezerwacja biletów, kontakty z biurami tłumaczeń i innymi współpracującymi firmami
    • odpowiedzialność za prawidłowy przepływ informacji, segregacja i dystrybucja poczty wśród pracowników
    • uaktualnianie wewnętrznych baz danych
    • odbieranie i łączenie rozmów telefonicznych

Wymagania:

  • dyspozycyjność czasowa – praca od poniedziałku do piątku, w godzinach: 8:30-17:00
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra organizacja pracy
  • samodzielność oraz inicjatywa w działaniu
  • wysoka kultura biznesowa
  • doświadczenie w pracy biurowej lub obsłudze klienta będzie mile widziane

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wynagrodzenie dostosowane do kwalifikacji kandydata
  • przyjazne środowisko pracy
  • narzędzia pracy
  • pakiet sportowy Multisport

Życiorys ze zdjęciem zawierający klauzulę o ochronie danych osobowych i list motywacyjny w języku polskim oraz angielskim prosimy przesyłać na adres: APLIKUJ

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102264 ofert pracy. Sprawdź!