Pan Karl potrzebuje opiekuna

altenbetreuung24

okolice Brema

2016-09-20

Pan Karl przeszedł udar, jest sparaliżowany. Senior jest osobą leżącą i niesamodzielną, korzysta również z wózka inwalidzkiego. Podopieczny ma problemy z nietrzymaniem moczu, korzysta z cewnika oraz pieluch.

Nr referencyjny: NIEM_958A

Obowiązki:

Główne obowiązki to opieka nad Seniorem: transfer z łóżka na wózek oraz obracanie na łóżku, opróżnianie woreczka na mocz, prowadzenie wózka inwalidzkiego, towarzyszenie podopiecznemu w wizytach u lekarza. Dodatkowo opiekun będzie pomagała w prowadzeniu gospodarstwa domowego: gotowanie, zakupy, pranie i prasowanie, utrzymanie porządku w domu.

Wymagania:

- mężczyzna z dobrą znajomością języka niemieckiego

- gotowość podjęcia pracy w okresie świątecznym

- czynne prawo jazdy

- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i chorymi

- zaangażowanie w wykonywaną pracę

Oferujemy:

Kandydatom zapewniamy: zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy, legalne zatrudnienie, pokrycie kosztów przejazdu, wysokie zarobki, odprowadzane składki, ubezpieczenie.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7192 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76283 ofert pracy. Sprawdź!