Praca w okolicach Hamburga, jako opiekunka

Engeldaheim

Hamburga

2016-09-20

Zapraszamy Państwa do rekrutacji na stanowisko opiekuna osób starszych w Niemczech.

Obecnie poszukujemy opiekunki dla Pani Rosemarie. Ma 94 lata, waży 60 kg i jest niesamodzielna oraz leżąca, opiekunka będzie ją transferować z wózka na łóżko. Cierpi na lekką depresję, choruje również na demencję i jest czasami rozkojarzona.

Nr referencyjny: NIEM_601A

Obowiązki:

Głównie to pomoc przy prowadzeniu domu, dbanie o czystość i porządek, przygotowywanie posiłków, robienie zakupów.

Oprócz tego seniorka potrzebuje pomocy przy higienie ciała, zmianie pielucho – majtek.

Wymagania:

  • doświadczenie
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • prawo jazdy
  • brak nałogów (warunek konieczny)
  • miłe usposobienie, cierpliwość, życzliwość, chęć niesienia pomocy innym

Oferujemy:

  • atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie, uzależnione od znajomości języka i kwalifikacji
  • legalne zatrudnienie przez polską agencję zatrudnienia
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
  • organizację wyjazdu do i z Niemiec oraz pokrycie jego kosztów
  • ubezpieczenie na terenie Polski oraz Niemiec
  • stałą opiekę koordynatora i możliwość ciągłego kontaktu z firmą podczas pobytu w Niemczech

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6426 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76327 ofert pracy. Sprawdź!