Poszukujemy Opiekunek z wykształceniem medycznym- pielęgniarskim

Engeldaheim

Mulheim

2016-09-20

Miejsce zlecenia: Mulheim

Opieki wymaga pan Felix, senior jest osobą leżącą i niesamodzielną. Podopieczny jest osobą intontynetną, ma założony stały cewnik oraz korzysta z pielucho – majtek. Do pana Felixa przychodzi pielęgniarka.

Nr referencyjny: NIEM_1160A

Obowiązki:

Do głównych obowiązków Opiekunki należeć będzie dbanie o higienę podopiecznego (mycie, kremowanie, zmiana pielucho – majtek), ubieranie, pomoc w jedzeniu, obracanie na łóżku, wymiana woreczków na mocz. W razie potrzeby opieka również w nocy.

Wymagania:

·         Wykształcenie pielęgniarskie lub ukończony kurs Opiekuna osób starszych

·         Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego

·         Doświadczenie w opiece nad osobami chorymi i starszymi

·         Dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy

Oferujemy:

·         Legalne zatrudnienie z polskim pracodawcą

·         Ubezpieczenie oraz składki ZUS

·         Opłacony przejazd do i z Niemiec

·         Wyżywienie i zakwaterowanie w miejscu pracy

·         Wysokie stawki uzależnione od znajomości języka

·         Opieka naszego zespołu podczas wyjazdu

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7426 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76565 ofert pracy. Sprawdź!