Specjalista ds. Kadr i Płac - Księgowa

Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej GEMI

Karczew

2016-09-19

Jesteśmy pracodawcą, którego podstawową działalnością jest projektowanie, wytwarzanie i sprzedaż produktów leczniczych OTC.

Aby umacniać naszą pozycję rynkową oraz wspierać dalszy dynamiczny rozwój firmy, poszukujemy od zaraz kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Karczew
Nr referencyjny: DKS

Obowiązki:

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Zakładanie i prowadzenie akt osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami.
  • Przygotowywanie dokumentów kadrowych - umów o pracę, rozwiązanie umowy o pracę, świadectw pracy i umów cywilno – prawnych.
  • Rozliczanie czasu pracy,  urlopów, zwolnień lekarskich oraz innych nieobecności, prowadzenie ewidencji czasu pracy.
  • Naliczanie wynagrodzeń oraz zasiłków i należności z tytułu umów cywilno – prawnych.
  • Sporządzanie list płac, list zasiłkowych, list wypłat umów cywilno – prawnych
  • Przygotowywanie, wysyłanie deklaracji i ich korekt do ZUS, US, GUS i PFRON.
  • Księgowanie list płac, list zasiłkowych oraz list wypłat umów cywilno – prawnych, wyciągów bankowych, kompensat, raportów kasowych oraz faktur.
  • Uzgadnianie kont rozrachunkowych oraz bankowych.
  • Wystawianie faktur sprzedażowych
  • Prowadzenie kasy, sporządzanie raportów kasowych.
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów kadrowych oraz księgowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie kierunkowe lub wyższe.
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, podatkowych i ubezpieczeń społecznych.
  • Praktyczne umiejętności z zakresu kadr, naliczania wynagrodzeń oraz księgowania.
  • Min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Praktyczna znajomość obsługi programów kadrowo-płacowych (Raks 2000 Kadry i Płace), programów rozliczania czasu pracy (HSH Data) oraz księgowych (RAKS DOS)

Oferujemy:

  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku działającej w stabilnej branży
  • Umowę o pracę, stabilność zatrudnienia

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swoich aplikacji na adres APLIKUJ z dopiskiem DKS

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102798 ofert pracy. Sprawdź!