Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej GEMI

magic

Jak na dzień dzisiejszy polecacie tę firmę na stanowisko konfekcjonerka ?

Joanna
użytkownik zarejestrowany

Obecnie firma prowadzi rekrutacje na stanowiska Telemarketer/Telemarketerka oraz Konfekcjoner/Konfekcjonerka. Więcej o aktualnych ofertach pracy znajdziecie na stronie firmy: http://www.gemi.pl/konfekcjoner-konfekcjonerka Zamierzacie aplikować? Chętnie usłyszymy jakie pytania macie dla osób już pracujących w firmie.

cezary

Znowu szukają (usunięte przez administratora) do kontaktu z hurtowniami- (usunięte przez administratora)

Szukasz pracy?

kid

To zamień się ze mną , odstąpię miejsce !!!!! (usunięte przez administratora)

czarex

Lepiej omijać z daleka

ciekawa
@czarex 20.10.2016, 09:24
Lepiej omijać z daleka

czarex czemu żałujesz a właśnie chciałam tam sie przyjąc

czarex

Nie polecam, pracuje krótko ale już żałuję

lech

Boluś ale ty jesteś elektrykiem z Gdańska a oni szukają na produkcję. (usunięte przez administratora)

gość

Zgadzam się z tobą Wodewil- bardzo prostacka. To chyba te chwasty... szkoda tu wchodzić na to forum już

chetna

tak czytam to wszystko i sie zastanawiam- po co wy tu siedzicie jak wam tak zle ?

logav

HA HA HA ...... dowcipniś.

obecna

Jas jest tak, że te chwasty niedługo zostaną jeden za drugim wyrwane.

jack nikolson

no nareszcie ktoś mądry napisał,aż miło czytać,te nieroby nic nie doceniają,dać palec to.......itd.ja już nie raz byłem (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora)

IRKA

atmoswerka fajna, nikt na Ciebie nie krzyczy i nie wyzywa od starych idiotek czy tłumoków jak w moim poprzednim zakładzie.

xxx.

Są wzloty i upadki. Ludzie pensje dostają ,może niektórzy z poślizgiem, jednak większość na czas ,ale jak wszędzie nie ma miejsc idealnych. Jak się ktoś sprawdzi to może liczyć na stałą pracę bo dobrych ludzi potrzeba, a czy będzie mu odpowiadać zajęcie i reszta to musi się sam przekonać. Jedni się nadają inni szukają czegoś innego albo ktoś zostanie albo pójdzie dalej.

Irka
@xxx. 28.08.2016, 14:35

pracowałam na produkcji. Musiałam odejść bo choruje mi maz ale mam nadzieje ze wruce. w poprzedniej pracy kierownik sie nade mną znęcał a tutaj duzo pracy ale miło

Robo

Aala tu sie prawdy nie dowiesz , piszą sami (usunięte przez administratora) z produkcji :) , pracowalem , wszystko ok, zarobki jak wszedzie ,

chetna
@Robo 23.08.2016, 19:11

jak wszedzie tzn.na czas?srednia krajowa?

sreberko

Mimo niezaciekawych opini jestem zainteresowana praca w tej firmie. Proszę o informację , czy jest to praca stojaca, siedząca czy różna? Jakie są godziny pracy i co z sobotami? Z góry dziękuję za info

tom
@koment 31.07.2016, 05:57
Źle pracujący pracownik - niekompetentny leser kosztuje Firmę TRZYKROTNOŚĆ jego rocznego wynagrodzenia. To wszytko w tej kwe...

zgadzam sie z tym że niekompetentny pracownik kosztuje więcej ,to czemu oni tam są?

Maja
@koment 29.07.2016, 07:02
Znów jakiś arytmetyczny środek kapusty dywaguje w tematach o których pojęcia nie ma. Ale widać zaangażowanie w pisaninę. Ciekaw...

Skorzystałam z zaproszenia, chociaż było anonimowe. (usunięte przez administratora) .

yevx

wiadomo co z warunkami pracy ?

ja

o jakim hejcie mowa ,alan chyba nie rozumiesz znaczenia tego słowa,jeśli hejt jest w gemi,to życze wszystkim takiego hejtu,chyba jesteś młody i głupi.

robert

cos sie poprawilo ?

ok.
@robert 04.03.2016, 20:54
cos sie poprawilo ?

Nie..

MARZENKA

PANIE PREZESIE WYMIEŃ STARĄ EKIPĘ NA NOWĄ A WTEDY FIRMA BEDZIE PROSFEROWAĆ JAK NALEŻY I NIKT NIE BĘDZIE PSUŁ OPINNI FIRMY. PANA NIBY LOJALNI PRACOWNICY TAK NAPRAWDE WBIJAJA PANU NÓŻ W PLECY.NIECH PAN RATUJE NOWE OSOBY, KTÓRE TAM JESZCZE PRACUJĄ, NOWI LUDZIE SIE ZNAJDA DO PRACY.

wkurzona
@MARZENKA 24.11.2015, 19:07

większość osób nowych nie nadaje sie do takiej pracy i o to cała ich złość ,najlepiej swoją nieudolność zwalić na dziewczyny ze starzem,one myślą ,że przyszły sobie pogadać,odbyć 8 godz.i tyle z ich strony,no troche pomóc,jakiego szacunku wymagacie od starszych pracownic,żeby kłaniały wam sie w pas bo i tak za dużo za was robią wy biedne cierpiętnice.no i z waszym zaangażowaniem i chęcią nauki to dopiero firma by prosperowała.a ty marzenka to rzeczywiście byłaś pokrzywdzona ,nierobie jeden.oczywiście są 2 czy 3 osoby nowe które sie nadają i nie obrażają sie jak ktoś im zwróci uwagę w dobrej wierze.marzenka [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mnie,a ty radek wytłumacz mi jutro jak okazywać ci szacunek[całując po rękach].

MARZENKA

Tak w szczególności tymi najlepszymi niby jest ta starszyzna? Dobre sobie.Wredota i faływy charakter niekórych pań po prostu nie zna granic . Pracują tam osoby bez kwalfikacji do danego stanowiska.Atmosfera jak się tam pracowało to jeden wielki ....Ludzi się powinno szanować , a nie poniżać i w tym wszystkim bierze udział pani kierownik. Panie Prezesie niech Pan zrobi tam porządek z kierowniczka i paniami , bo osoby ,co przychodzą tam do pracy odchodzą przez pania A.G i przez te panie ,z dużym stażem pracy.

była

w tej firmie nigdy nie doceniało się dobrych pracowników,jeśli robiłeś dużo musiałeś nadrobić za tego co robi mało,bo norma musiała sie zgadzać, nie opłacało sie w tej firmie wykazywać bo w nagrode więcej sie od takiej osoby wymagało,także lepiej udawać że sie nic nie umie,wtedy dadzą ci spokój.czy sprawdza się to do dziś?

była

MAŁA MI,a ile według ciebie zarabiają,tam pracownicy produkcyjni,ile dla ciebie jest dużo?,

ja

o BOŻE widzisz i nie grzmisz.

koment

Załoga pracuje dobrze i zgodnie. Widać efekty. Urządzenia wreszcie działają precyzyjnie. Dobrze Nam zrobiło "przewietrzenie". Atmosfera twórcza. Nie zwracajcie uwagi na "gościa", ktoś mu płaci za konfliktowanie Nas. Pisze paszkwile od lat.

ok.

O jak miło ,dziękuję w imieniu "starej" załogi i polecamy się na przyszłość. Jednak jakoś niektórzy mogą się dogadać, jak ktoś ma dobre chęci i chce pracować to bez problemu się zaaklimatyzuje, a jak ktoś ma olewcze podejście do pracy i wszystko w nosie to nie ma się co dziwić ,że mu przeszkadza jak tzw."starsza"pracownica zwraca mu uwagę by robił dobrze i starannie. Tym co mają "muchy w nosie" dziękujemy i nie chcemy, nikt za kogoś podwójnie nie będzie pracował.

była

pracowałam w tej firmie przez agencje,praca bardzo ciekawa,produkty wysokiej jakości,ale niestety jest to w większości praca ciężka,bardzo odpowiedzialna,jestem pełna uznania dla pań pracujących tam od dawna,ich spryt,zaangażowanie,umiejętności organizacyjne są pełne podziwu,to z pewnością lata praktyki.będę miło wspominać pracę w tej firmie.

post
@koment 31.08.2015, 06:04
Jak czytam te niektóre opinie to przypomina mi się hasło "Polska w Ruinie".Czas na nowe pokolenie....

prosze bardzo koment,now problem.

była

Żeby nie stare pracownice nie raz uratowały zlecenia przed katastrofą. Ich zaangażowanie i wiedza są bezcenne. Tak więc młodsza kadro - trochę szacunku!!!!!!

@była 12.08.2015, 09:45

to prawda,szczera prawda.

radek
@była 12.08.2015, 09:45

a gzie szacunek starych pracownic do nowych osób co przychodzą tam do pracy??? wy wymagajcie ale dajcie z siebie tak samo!!!!!!

stara

ty stara masz racje my jak byłyśmy nowe nikt nas nie oszczędzał ,nie było sentymentów,musiałyśmy stawać na każdą robote ,a teraz te oszczędzasz bo ci szkoda ,a im jeszcze żle.

xxx-d

nic się nie zmienia widzę , co nowa osoba to taka sama opinia o starszych pracownicach, coś jest na rzeczy , niech wreszcie Szefostwo zrobi porządek wśród Pań tam pracujących od lat, jak mają nowi czuć się dobrze jak na dzień dobry mają morze narzekań i żali ze się inaczej zarabia i pensje na czas a One nie . Panie Grzegorzu zrobi Pan tam porządek bo psują opinię !!!!!!!!

stara
@xxx-d 10.08.2015, 18:11

pracujesz chwile i masz tyle do powiedzenia ?dzięki tym co psują atmosferę masz pensje,a przychodzisz do pracy i czekasz aż stara zorganizuje ci robote.myśle że Pan Nowakowski powinien przyjżeć się waszej pracy i z wami zrobić porządek,bo przez wasze "zaangażowanie" stare muszą robic za dwie więc,nie narzekaj tylko do roboty, nie dziw się ,że ktoś się złości jak oprócz pracy musi niańczyć jeszcze takie jak ty.

nowa

starsi stażem psują atmosferę i z przejrzystej współpracy robią błoto, nie wiem czemu...

nowa

A ja pracuję przez agencję i jestem bardzo zadowolona, z wynagrodzeniem też nie było problemów.

@nowa 31.07.2015, 09:39

ciesze sie nowa ,że ci się podoba i że jesteś zadowolona,ciekawe czy dozowałaś już odciski,stałaś na monobloku,na tubiarce,czy robiłaś już wszystko co "stare",a powinnaś,bo wiele mniej nie zarabiasz,a zero odpowiedzialności.

były

No no widzę ,że dalej nic się tam u Was nie zmieniło, (usunięte przez administratora) słyszy się że niestety dalej macie braki w wypłatach i nic ich nie rusza nawet sprawy w sądzie. A na dodatek ktoś chyba chce skłócić starą załogę wypisując te bzdury. Musicie uważać na te nowe nabytki bo widać ,że niestety ktoś bezmyślnie rzuca oszczerstwa i wypisuje takie bzdury. Oj dobrze ,że mnie tam już nie ma.

trzecia sprawiedliwa

No rzesz aż się zagotowałam co za śmierdzącą flądra tzw"mafinka" Dziecko chyba jesteś ślepa i głucha ,a na dodatek chyba lekko ułomna pisząc takie bzdury. Jeśli jesteś wśród pracujących to powinnaś zauważyć,że o (usunięte przez administratora) brakach w wypłatach mówią wszyscy bez wyjątku więc raczej nie jest to fatamorgana tylko czysta prawda ,a i z narzekanie jest tak że jak coś mówimy to wszyscy mnie lub więcej i jak jest robota to nie leżymy tylko pracujemy mimo iż jest jak jest. Oczerniać kogoś kto pracuje normalnie jak większość to czyste(usunięte przez administratora) Ale myślę,że już w krótce mała śmierdząca flądro skończy Ci się to oczernianie bo smród za tobą Cię zdradzi.

sprawiedliwa

Jestem obuzona tym beznadziejnym wpisem ,jak mozna oskarzac kogos niewinnego. Nieznana osobo z ktorego palca wyssałas te głupoty chyba nie pomyslałaś o konsekwęcjach tego wpisu mozna dojsc do prawdy droga sądowna lepiej odszczekaj to co napisalas zajmij się praca a nie pisaniem głupot na forum widocznie ty masz zawsze pensje na czas

druga sprawiedliwa
@sprawiedliwa 26.07.2015, 19:46

sprawiedliwa ma rację,co Iwonka ma wspólnego z wazeliną i szczekaniem?nie rozumiem tych insynuacji,są zupełnie bezpodstawne,a ty Mafinka skoro tak wszystko wiesz,to powinnaś napisać (usunięte przez administratora) , że wszyscy narzekają na brak pensji,ale to chyba nic dziwnego.

mafinka

i jak tam z pracy ? lepiej, chłodniej czy bez zmian , widzę ze nikt nie odgadł kto tak brzydko mówi na szefa i narzeka (usunięte przez administratora) na brak pensji, dziwi mnie bo tylko jedna pani Iwonka ma bordowe włosy

to rozkminiaj dalej

gemiiii

a może koło 50tki raczej to ja wiem o kogo biega ,ha ha ha ale się pani zdziwi że ma taką opinię wazeliny i szczekacza

mafinka

jak czytam opinie o firmie to widzę ze wszyscy narzekają a i tak tam pracują a najbardziej to pani I.... z bordowymi włosami w koku , szczeka i gada na szefostwo a jak coś to wazeliniara i z humorami , musi ochłonąć ciekawe po czy bo nic nie robi tylko NARZEKA na firmę

tolek
@mafinka 21.06.2015, 09:51
jak tam pracujesz to powinieneś wiedzieć

pracuję żale nie wiem,jakaś podpowied

@tolek 22.06.2015, 15:59
pracuję żale nie wiem,jakaś podpowied

nie blondynka i po 40-stce !!! a co dziś nowego , ciekawego ?

miki maus

Witam , obecnych i byłych pracowników jak z zaległymi wypłatami i teraźniejszymi , jak sytuacja z pracą nadal wyzysk , czy ktoś poinformował odpowiednie służby ?

gosć

(usunięte przez administratora) bankruci.

przyjaciel

niesamowite, (usunięte przez administratora) (usunięte przez administrato (usunięte przez administratora) ra) prezesie tej firmy,ty to masz (usunięte przez administratora) szczeście do ludzi,pracują za darmo,ciekawe kiedy będą mieli dosć?

gośc2
@przyjaciel 14.04.2015, 19:25

Psy wylegują się w oazie ,a karawana czeka na tych co zostali.

job

przepraszam,czy karawana przybyła na miejsce? bo psy już wylegują sie w oazie.

GOŚĆ

pracowałam tam,bywało różnie jak wszędzie.teraz o tej porze roku jest tam napewno cholernie zimno,ręce sztywnieją przy pracy,szatnia i stołówka brrrrrrrr! właściciel twierdzi ,ze ogrzewanie jest, tylko nikomu nie chce się go włączyć.dobrze że Ja pracuję już w cieple,ale na samą myśl o tamtych warunkach przechodzą mnie dreszcze.szkoda że można tak traktować ludzi.

gosc
@GOŚĆ 03.12.2014, 19:44

Gosc- moze dlatego ze teraz zapierniczasz zamiast sie lenic

@gosc 05.12.2014, 12:45
Gosc- moze dlatego ze teraz zapierniczasz zamiast sie lenic

podłość ludzka nie ma granic.proszę przyjść i polenić się z pracownikami.teraz lenię się więcej ,ale w cieple!

ja

(usunięte przez administratora) czuje tu obecnosc wlascicieli...

gość

czyżby w ostatnim tekście była mowa o życiu pozaziemskim?

Gośc 2
@gość 01.12.2014, 21:21
czyżby w ostatnim tekście była mowa o życiu pozaziemskim?

Oj tak tak...Tam na pewno czeka piękna Oaza, szum strumyka i śpiew ptaszków:) Szkoda tylko ,że to nie w tym życiu.

koment

Psy szczekają Karawana idzie dalej jak mówi zanane powiedzenie. Po podróży strudzeni wędrowcy docieraja do Oazy gdzie dziękują sobie za przebytą drogę. Do ich uszu dociera Śpiew ptaków, szum wody a wszędzie czuć woń cytrusów. Szczekających psów juz tu nie ma. Zostały daleko na wydmach ,gdzie żywią sią pędrakami i tym co znajdą .Tu Nikt ich nie wpuści. Czasmi tylko któremuś na starość, gdy położy swoj wyleniały pysk na piasku i z tęsknotą patrzy na widniejącą w oddali Oazę przeleci przez pusty łeb myśl. Po co przez całe życie szczekałem i ujadałem, zamiast być przydatnym ?

Oscar ze śmietnika
@koment 30.11.2014, 09:12

Hmm.. Czyżby ta oaza nie była przypadkiem na Karaibach?:)

koment

Polskośc to nie jest narzeknie , to są liczne osiągniecia, przedsiębiorczość , innowacyjność, umiejetność radzenia sobie w trudnych sytacjach. Co do P.P.F Gemi to od ponad 20 lat daje zatrudnienie wielu pracownikom. Wiele osób nabyło, tu wiele umiejetnosci, podwyższyło kwalifikacje i z powodzeniem kontynuują swoje katriery,wiele osób dopracowało do emrytur, pracowały też ich dzieci. Szerzenie połosek o bankructwie , ba odliczanie czasu, kłamliwe stwierdznia o procesach z parcownikami są po prostu neprzyzwoite i niesprawiedliwe. Czas reagować.

koment.

Zyjemy w Kraju ,w którym pełno jest niezadolonych malkontentow chetnie i głupio analizujacych działnia tych ,którzy działają. Zadziwia przy tym ich przekonanie co do swoich racji. Pamiętamy ,że stadion Narodowy miał byc do Bani, Autostrady maiłay byc do Bani, teraz Pendolino jest do Bani. I tak łaża Geniusze i wypisuja swoje genialne analizy . Z tego co wiem Gemi nie upadnie , nie procesuje sie z pracownikami, tym co odchodza w duchu dziękuje i płaci. Firma to pracownicy, ktorzy wykonuja badź nie swoja prace w terminie. Na niezadolonych Świat i praca czeka . Kulturę wynosi sie z domu .

kiko
@koment. 27.11.2014, 08:16

Koment- bardzo trafnie napisane. W końcu inteligenta wypowiedź na poziomie.

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej GEMI - Karczew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej GEMI