Młodszy specjalista Tłumacz – język niemiecki i angielski

CEE Experts

Warszawa

2016-09-18

CEE Experts to firma specjalizująca się w rekrutacji utalentowanych osób
ze znajomością języków obcych na stanowiska w różnorodnych działach
międzynarodowych firm. Naszymi klientami są znane korporacje oraz
polskie firmy będące synonimem sukcesu w swojej branży.

Zakres obowiązków:

- Zapoznawanie się i interpretowanie materiałów, wiadomości zamieszczanych w sieci.

- Analizowanie przeczytanych wiadomości przy użyciu odpowiednich narzędzi.

- Sporządzanie podsumowań i streszczeń z wyselekcjonowanych materiałów.

- Przygotowywanie raportów w j. obcym.

- Wyszukiwanie powiązanych informacji.

Wymagania:

- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (sporządzanie raportów, podsumowań i streszczeń).

- Dobra znajomość j. niemieckiego (zapoznawanie się z materiałami, poziom B2).

- Umiejętność swobodnego wyrażania myśli na skomplikowane tematy biznesowe.

- Umiejętność wyciągania wniosków.

- Zainteresowanie socialmedia, dziennikarstwem, tłumaczeniami.

- Gotowość do podjęcia pracy w Warszawie.

Mile widziane:

- Doświadczenie w analizowaniu i pisaniu podsumowań z mediów tradycyjnych lub internetowych.

- Umiejętność planowania i dobra organizacja czasu pracy.

- Elastyczność i umiejętność szybkiego dostosowania do zmieniających się warunków.

Oferujemy:

- Możliwość pracy z najbardziej znanymi światowymi markami.

- Szkolenia możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobywania cenionych certyfikatów.

- Dofinansowania do kursów językowych.

- Prywatna opieka medyczna, bony, karty sportowe, ubezpieczenie na życie, możliwość uczestniczenia w zajęciach rozwijających zainteresowania np. fotografii.

- Międzynarodowe środowisko pracy w młodym otwartym zespole specjalistów.

- Możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze tłumaczeń, analizy i mediów.

- Konkurencyjne wynagrodzenie.

- Praca w nowoczesnym biurze w centrum Warszawy.

- Możliwość uczestnictwa w inicjatywach pracowniczych, kluby książki, sportowe i wiele innych.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76572 ofert pracy. Sprawdź!