Ankieter Terenowy

Adecco

Grodzisk Mazowiecki

2016-09-18

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2015 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 60 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Ankieter

Miejsce pracy do wyboru Grodzisk Maz. lub Podkowa Leśna

Zadania:

• Wykonanie określonej liczby ankiet (20) jednorazowo z klientami sklepu we wskazanym punkcie
• Objaśnienie klientom zasad i warunków wzięcia udziału w ankiecie
• Obsługiwanie aplikacji na smartfonie, rozliczenie się z przeprowadzonych ankiet

Wymagania:

• Posiadanie smartfona z dostępem do Internetu i funkcją GPS
• Silna motywacja do pracy i zaangażowanie
• Komunikatywność
• Dyspozycyjność

Oferujemy:

• Pracę około 4 godziny jednorazowo, w dowolnym dniu między 16.08 a 14.09

• Umowę zlecenie z wysoką stawką godzinową (z ZUS 33,20 zł brutto/h bez ZUS 38 zł brutto/h)
• Możliwość współpracy przy kolejnych akcjach i zleceniach
• Elastyczny czas pracy

Zainteresowane osoby prosimy przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99199 ofert pracy. Sprawdź!