Kosztorysant

ASECURA Likwidacja Szkód

Knurów

2016-09-18

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem o ugruntowanej pozycji na rynku. Świadczymy usługi profesjonalnej likwidacji szkód ubezpieczeniowych dla czołowych Towarzystw Ubezpieczeniowych. W związku z dynamicznym rozwojem i nowymi umowami partnerskimi poszukujemy terenowych likwidatorów szkód majątkowych i komunikacyjnych oraz kosztorysantów z terenu całej Polski.

Kosztorysant

Miejsce pracy: Cała Polska

Sporządzanie kosztorysów na podstawie dokumentacji szkody

Wymagania: Znajomość branży budowlanej i wykończeniowej, doświadczenie w kosztorysowaniu, posiadanie własnego programu do kosztorysowania (preferowany SekoPrix)

Oferujemy: Stałą współpracę, atrakcyjne stawki

Dla osób bez doświadczenia posiadających wykształcenie techniczne budowlane oferujemy możliwość odbycia płatnego szkolenia z zakresu technicznej likwidacji szkód. Nowy program szkoleniowy !!! Cała Polska od wrzesnia 2016 roku !!! 

aplikuj

 

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.)."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99958 ofert pracy. Sprawdź!