Opinie o ASECURA Likwidacja Szkód w Knurów

ASECURA Likwidacja Szkód
1 56 23 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 33 dni.

Czy pracownicy w ASECURA Likwidacja Szkód dogadują się między sobą?

rozczarowany

Moja styczność z firmą ASECURA to odbycie płatnego szkolenia w Knurowie, zapewnienia o chęci podjęcia współpracy po szkoleniu i tyle. Po zainkasowaniu kasy i przeszkoleniu (poziom dość przeciętny) po prawie miesiącu i upominaniu się o umowę wreszcie otrzymałem wzór do podpisania. Podpisałem, odesłałem i wszelki słuch zaginął. Wysłanych kilka maili z prośbą o wyjaśnienia o co chodzi pozostały jednak bez jakiejkolwiek odpowiedzi. Więc trudno traktować tę firmę poważnie - zero kompetencji i profesjonalizmu. Jeżeli sama współpraca z nimi też tak wygląda, to dobrze się złożyło, że nic z niej nie wyszło. Jednak NIE POLECAM!!! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: traktować poważnie potencjalnych współpracowników

Tak7Nie
@rozczarowany

Czy mógłbyś doprecyzować kilka informacji, które przedstawiłeś w swoim wpisie? Jak dokładnie przebiegał okres Twojego zatrudnienia? Chcesz powiedzieć, że firma złożyła Ci propozycje pracy, podpisałeś umowę, a ostatecznie nie zostałeś zatrudniony? Będę wdzięczna Twoją odpowiedź.

rozczarowany Nowy wpis
@Alicja

Nie pracowałem w tej firmie. Sam się zgłosiłem do współpracy w odpowiedzi na ich ogłoszenie. Zapłaciłem za szkolenie, pojechałem 300km, wynająłem hotel (szkolenie 2-dniowe). Otrzymałem tandetny certyfikat o ukończeniu szkolenia i pełen zapału do pracy wróciłem do domu. Pomimo zapewnień podczas szkolenia o tym, że zostanie podpisana umowa i upominania się o nią, w końcu została podpisana ale tylko z mojej strony bo zwrotnie podpisana przez właściciela Asecura już nigdy do mnie nie wróciła. Nawet o fakturę za szkolenie musiałem się upominać kilka tygodni. To firma uduś i już - zdania nie zmienię

Tak4Nie

Szkodnik Nowy wpis

Pracowałem w firmie i nie polecam. Choć minęło już kilka lat a pieniędzy dalej nie otrzymałem. Arogancja w stosunku do pracownika, ciągle napominanie. Stanowczo odradzam

Tak1Nie

Alicja Nowy wpis
@Szkodnik

Czy próbowałeś wyjaśnić te sytuację z szefostwem firmy ASECURA? Twój komentarz brzmi niepokojąco. Jeżeli firma zalega z należnością za Twoją pracę, warto zgłosić się do odpowiednich instytucji. Na forum nikt z użytkowników nie będzie w stanie pomóc Ci w rozwiązaniu tej sytuacji.

TakNie1

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w ASECURA Likwidacja Szkód?

Tak2Nie

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius

Pracodawca

Rozczarowany, może podasz swoje dane: imię nazwisko i adres. Chętnie zweryfikujemy kto i po co pisze takie rzeczy. Nie wystawiamy sobie komentarzy sami. Zamieszczane są przez naszych współpracowników. Jeżeli jesteś z konkurencji a pewnie tak to słabe to jest.

Tak3Nie1
LUKASZ

Współpracuję z firmą Asecura już od roku i wszystko jest w najlepszym porządku, duża ilość zlecanych oględzin, możliwość dostosowania terenu pracy do możliwości likwidatora. Dla wszystkich którzy piszą o rozliczaniu, widać że nie macie Państwo doświadczenia we współpracy z korporacjami, które po pierwsze, żeby zrobić rozliczenie miesiąca potrzebują 7-14 dni a potem mają 30 dniowe terminy płatności także od zamkniętego miesiąca do przelewu od ubezpieczyciela za wykonane oględziny to czas około 45 dni. W 100% polecam

Tak9Nie1

Monia

Nawiązałam współprace z firmą ASECURA po odbyciu szkolenia w Warszawie. Jestem zadowolona i mogę polecić ta firmę. Zleceń nie jest dużo, ale w lecie ma być więcej więc czekam na wichury i ulewy.

Tak3Nie1

ciekawa
@Monia

jaka jest forma zatrudnienia? czy firma zapewnia zatrudnienie po szkoleniu?

ruda
@ciekawa

@ciekawa wszystko zależy od Twojego zaangażowania na szkoleniu, jak pójdziesz żeby posiedzieć i wziąć papier to pewnie nie.

Tak1Nie

Pracodawca

@ciekawa

Po odbyciu szkolenia każdej osobie umożliwiamy rozpoczęcie współpracy. Podpisuje się umowę o współpracy a sposób rozliczenia to wystawienie faktury (osoby na działalności) lub umowa o dzieło (jeżeli nie mamy działalności). W okresach letnich jest bardzo dużo szkód więc zarobki są wysokie. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu na: szkolenia@asecura.com.pl. Informacje również na naszej stronie internetowej. ASECURA

Tak2Nie1
ruda

Profesjonalne szkolenie, po którym można nawiązać współpracę z firmą, co do formy zatrudnienia można się dogadać z tego co wiem, ale szczegółów nie znam, bo działam na zasadzie umowy o współpracę na własnej działalności. Możliwość zarobienia dużych pieniędzy, zwłaszcza w okresie masowym - letnim. Polecam osobom, które mają dosyć pracy w sprzedaży, likwidacja szkód działa jak terapia :)

TakNie1

Alicja

@Nick czy od zawsze był problem z terminowością wypłat w ASECURA Likwidacja Szkód? Czy wszystkie stanowiska mają ten problem? Ktoś próbował w jakiś sposób rozwiązać ten problem? Właśnie firma rekrutuje na stanowisko terenowy likwidator szkód w uprawach (http://www.gowork.pl/praca_podglad,6641998?keywords=&region=), dlatego ważne są te informacje.

Tak5Nie

Ex

Jeżeli interesuje Cię dopominanie się o zarobione pieniądze, lubisz jak zleceniodawca nie ma dla Ciebie szacunku mimo należycie wykonanej usługi, to polecam ;)

Tak19Nie

Nick
@Ex

Potwierdzam

Tak7Nie

@Michał, zamierzasz aplikować?

Michał
@Alicja

chciałbym podjąc współprace zewnetrzna (dorywcza) warto ? jak atmosfera, zrobki ?

Alicja

@świąteczny dlaczego? Powiedz proszę coś więcej.

świąteczny

Z dala od tej firmy, dobra rada.

Tak23Nie

Michał
@świąteczny

Jak wygląda współpraca z Asecura jako terenowy likwidator ? Warto, opłaca się, dużo zleceń ?

Pol

Z tego co wiem to szkolenie jest obowiązkowe i nie można narzekać na to w jaki sposób jest prowadzone, ludzie są profesjonalni i dobrze szkolą, więc o co chodzi?

Tak16Nie1

Zostaw opinię o ASECURA Likwidacja Szkód - Knurów

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie