2 55

Opinie o ASECURA Likwidacja Szkód

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w ASECURA Likwidacja Szkód?

pracodawca

Rozczarowany, może podasz swoje dane: imię nazwisko i adres. Chętnie zweryfikujemy kto i po co pisze takie rzeczy. Nie wystawiamy sobie komentarzy sami. Zamieszczane są przez naszych współpracowników. Jeżeli jesteś z konkurencji a pewnie tak to słabe to jest.

LUKASZ

Współpracuję z firmą Asecura już od roku i wszystko jest w najlepszym porządku, duża ilość zlecanych oględzin, możliwość dostosowania terenu pracy do możliwości likwidatora. Dla wszystkich którzy piszą o rozliczaniu, widać że nie macie Państwo doświadczenia we współpracy z korporacjami, które po pierwsze, żeby zrobić rozliczenie miesiąca potrzebują 7-14 dni a potem mają 30 dniowe terminy płatności także od zamkniętego miesiąca do przelewu od ubezpieczyciela za wykonane oględziny to czas około 45 dni. W 100% polecam

Szukasz pracy?

Monia

Nawiązałam współprace z firmą ASECURA po odbyciu szkolenia w Warszawie. Jestem zadowolona i mogę polecić ta firmę. Zleceń nie jest dużo, ale w lecie ma być więcej więc czekam na wichury i ulewy.

pracodawca
@ciekawa 09.03.2018 11:49

Po odbyciu szkolenia każdej osobie umożliwiamy rozpoczęcie współpracy. Podpisuje się umowę o współpracy a sposób rozliczenia to wystawienie faktury (osoby na działalności) lub umowa o dzieło (jeżeli nie mamy działalności). W okresach letnich jest bardzo dużo szkód więc zarobki są wysokie. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu na: szkolenia@asecura.com.pl. Informacje również na naszej stronie internetowej. ASECURA

ruda

Profesjonalne szkolenie, po którym można nawiązać współpracę z firmą, co do formy zatrudnienia można się dogadać z tego co wiem, ale szczegółów nie znam, bo działam na zasadzie umowy o współpracę na własnej działalności. Możliwość zarobienia dużych pieniędzy, zwłaszcza w okresie masowym - letnim. Polecam osobom, które mają dosyć pracy w sprzedaży, likwidacja szkód działa jak terapia :)

Alicja

@Nick czy od zawsze był problem z terminowością wypłat w ASECURA Likwidacja Szkód? Czy wszystkie stanowiska mają ten problem? Ktoś próbował w jakiś sposób rozwiązać ten problem? Właśnie firma rekrutuje na stanowisko terenowy likwidator szkód w uprawach (http://www.gowork.pl/praca_podglad,6641998?keywords=&region=), dlatego ważne są te informacje.

Ex

Jeżeli interesuje Cię dopominanie się o zarobione pieniądze, lubisz jak zleceniodawca nie ma dla Ciebie szacunku mimo należycie wykonanej usługi, to polecam ;)

Nick
@Ex 13.04.2017 12:47

Potwierdzam

@Michał, zamierzasz aplikować?

Michał
@Alicja 10.04.2017 13:05

chciałbym podjąc współprace zewnetrzna (dorywcza) warto ? jak atmosfera, zrobki ?

Alicja

@świąteczny dlaczego? Powiedz proszę coś więcej.

świąteczny

Z dala od tej firmy, dobra rada.

Michał
@świąteczny 22.12.2016 17:27

Jak wygląda współpraca z Asecura jako terenowy likwidator ? Warto, opłaca się, dużo zleceń ?

Pol

Z tego co wiem to szkolenie jest obowiązkowe i nie można narzekać na to w jaki sposób jest prowadzone, ludzie są profesjonalni i dobrze szkolą, więc o co chodzi?

Zostaw opinię o ASECURA Likwidacja Szkód - Knurów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ASECURA Likwidacja Szkód