Opinie o ASECURA Likwidacja Szkód

Alicja

@Nick czy od zawsze był problem z terminowością wypłat w ASECURA Likwidacja Szkód? Czy wszystkie stanowiska mają ten problem? Ktoś próbował w jakiś sposób rozwiązać ten problem? Właśnie firma rekrutuje na stanowisko terenowy likwidator szkód w uprawach (http://www.gowork.pl/praca_podglad,6641998?keywords=&region=), dlatego ważne są te informacje.

Ex

Jeżeli interesuje Cię dopominanie się o zarobione pieniądze, lubisz jak zleceniodawca nie ma dla Ciebie szacunku mimo należycie wykonanej usługi, to polecam ;)

Nick
@Ex 13.04.2017 12:47

Potwierdzam

@Michał, zamierzasz aplikować?

Michał
@Alicja 10.04.2017 13:05
@Michał, zamierzasz aplikować?

chciałbym podjąc współprace zewnetrzna (dorywcza) warto ? jak atmosfera, zrobki ?

Alicja

@świąteczny dlaczego? Powiedz proszę coś więcej.

świąteczny

Z dala od tej firmy, dobra rada.

Michał
@świąteczny 22.12.2016 17:27
Z dala od tej firmy, dobra rada.

Jak wygląda współpraca z Asecura jako terenowy likwidator ? Warto, opłaca się, dużo zleceń ?

Pol

Z tego co wiem to szkolenie jest obowiązkowe i nie można narzekać na to w jaki sposób jest prowadzone, ludzie są profesjonalni i dobrze szkolą, więc o co chodzi?

Zostaw opinię o ASECURA Likwidacja Szkód - Knurów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ASECURA Likwidacja Szkód