Komisjoner: Niemcy - Heitersheim

ISSP

Heitersheim

2016-09-16

ISSP Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629) firma zajmująca się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej. Obecnie dla jednej z naszych spółek poszukujemy nowych pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy - Heitersheim

Obowiązki:

- fakturowanie

- pakowanie art. biurowych i elektronicznych

- kompletowanie zamówień dla sklepu internetowego

- czynności porządkowe na magazynie

- obsługa działu poczty

Wymagania:

- samodzielność oraz dobra organizacja pracy

- odpowiedzialność i zaangażowanie

- utrzymanie porządku na stanowisku pracy

- nastawienie na realizację powierzonych zadań

Znajomość języka niemieckiego NIE jest wymagana!

Oferujemy:

- zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- niemiecką umowę o pracę

- stawkę 9,00 € brutto/h

- pakiet ubezpieczeń

- 2 zmianowy system pracy

- bezpłatny transport

- opiekę koordynatora

- zakwaterowanie

Niniejsze ogłoszenie jest ofertą pracy tymczasowej

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk "APLIKUJ".

Kontakt tel. 600 02 03 28

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 77379 ofert pracy. Sprawdź!