Kontrolera jakości / pracownika działu jakości

LIMARO

Mosina

2016-09-16

                                                       Firma Limaro s.jawna zatrudni pracownika na stanowisko :

Miejsce pracy: Mosina

Obowiązki:

  • Kontrolowanie oznakowania produktów.
  • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych z zakresu funkcjonujących a firmie systemów jakości.
  • Monitorowanie stwierdzonych niezgodności i spostrzeżeń.
  • Nadzór nad realizacją działań korygujących i zapobiegawczych.
  • Obsługa reklamacji i kontakt z klientem.
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy w celu zapewnienie najwyższego poziomu jakości procesu produkcji i wyrobu gotowego.
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych.
  • Prowadzenie spotkań dotyczących jakości.
  • Monitorowanie procesów mających miejsce w firmie i proponowanie działań doskonalących.
  • Współpraca z jednostkami certyfikującymi.
  • Przygotowanie zakładu do auditów certyfikujących i "klientowskich".
  • Przygotowywanie merytoryczne etykiet produktów.
  • Kontrola jakości wytwarzanych wyrobów.
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji związanej z procesem produkcyjnym.
  • Służenie w razie potrzeby wiedzą i doświadczeniem pracownikom hali produkcyjnej.
  • Przestrzeganie ładu i porządku na produkcji oraz stanowiskach pracy podległych pracowników.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Doświadczenie na stanowiskach w obszarze zarządzania jakością  w branży spożywczej,
  • Znajomość norm ISO, HACCP, BRC,
  • Kwalifikacje auditora wewnętrznego,
  • Umiejętność efektywnego wdrażania zmian systemowych,
  • Znajomość prawa Polski i Unii Europejskiej w zakresie bezpieczeństwa żywności i znakowania produktów żywnościowych,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Umiejętność opisu procesów,
  • Komunikatywność,
  • Konsekwencja, zdecydowanie i samodzielność w działaniu,
  • Dyspozycyjność (praca na dwie zmiany).

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99301 ofert pracy. Sprawdź!