Pracownik magazynu - HOLANDIA - od zaraz!

East Service

Poznań

2016-09-15

Miejsce pracy: Holandia

Pakowanie, sortowanie, produkcja, zbiory- Holandia

KRAZ 13171

Zadania:

- praca polega na pakowaniu, sortowaniu, układaniu artykułów spożywczych.

- praca od 8 do 12 godzin dziennie,

- praca polega na zbieraniu owoców, warzyw.

Wymagania:

- dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,

- sprawność fizyczna,

- zaangażowanie,

- mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

- stawka netto: 6€

- możliwość podwyżki po okresie próbnym,

- cotygodniowe rozliczenia prosto na Twoje konto,

- dodatek wakacyjny oraz dodatki za pracę poza regularnymi godzinami,

- organizację transportu na miejscu do pracy,

- zakwaterowanie oraz polskojęzyczną opiekę w Holandii,

- ubezpieczenie podczas pobytu oraz dopilnowanie wszystkich formalności,

- przejrzyste cotygodniowe wyliczenia przepracowanych godzin i kosztów,

- coroczne „jarografy” dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek,

- dla kandydatów poniżej 23 roku życia niższe koszty zakwaterowania rekompensujące niższa holenderska stawkę ustawową,

- atrakcyjną i stałą pracę w sektorach: produkcji, logistyki i rolnictwa.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."