Terenowy likwidator szkód majątkowych

ASECURA Likwidacja Szkód

Poznań

2016-09-15

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem o ugruntowanej pozycji na rynku. Świadczymy usługi profesjonalnej likwidacji szkód ubezpieczeniowych dla czołowych Towarzystw Ubezpieczeniowych. W związku z dynamicznym rozwojem i nowymi umowami partnerskimi poszukujemy terenowych likwidatorów szkód majątkowych i komunikacyjnych z terenu całej Polski.

Miejsce pracy: Cała Polska

Obowiązki: Oględziny mienia, sporządzanie dokumentacji na miejscu szkody, pozyskanie wymaganych dokumentów od poszkodowanego

Wymagania: Znajomość branży budowlanej i wykończeniowej, doświadczenie w likwidacji szkód lub wykształcenie techniczne budowlane będzie dodatkowym atutem

Oferujemy: Stałą współpracę, atrakcyjne stawki

Dla osób bez doświadczenia posiadających wykształcenie techniczne budowlane oferujemy możliwość odbycia płatnego szkolenia z zakresu technicznej likwidacji szkód. Nowy program szkoleniowy !!! Cała Polska od wrzesnia 2016 roku !!!

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100921 ofert pracy. Sprawdź!