Specjalista ds. rekrutacji

HR BPC

Bielsko-Biała

2016-09-14

Zakres obowiązków

- samodzielne prowadzenie projektów rekrutacji

- nadawanie ogłoszeń rekrutacyjnych

- budowanie i zarządzanie bazą kandydatów

- obsługa stałych klientów oraz pozyskiwanie nowych

Wymagania :

- zaangażowanie

- wysokie zdolności interpersonalne

- dobra znajomość obsługi komputera

- dyspozycyjność

- posiadanie doświadczenia będzie dodatkowym atutem

- chęć założenia własnej działalności gospodarczej

Oferujemy:

- premie uzależnione od wyników pracy

- pracę w młodym, dynamicznym zespole

- bezpłatne szkolenia

- możliwości rozwoju

- atrakcyjne wynagrodzenie

- dużą samodzielność w pracy oraz tworzeniu i rozwijaniu standardów procesu rekrutacji w organizacji

Osoby zainteresowane prosimy o przeslanie CV wraz z Listem motywacyjnym na adres e-mail APLIKUJ koniecznie z dopiskiem „ specjalista ds. rekrutacji”

Do aplikacji prosimy o dołączenie klauzuli :

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (dz.u. z 2002 nr 101 poz. 926 z późn. Zm)

Oferta jest nieaktualna
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99928 ofert pracy. Sprawdź!