spawacz Mig/mag

Temphory Polska

Ermelo

2016-09-13

Pracodawca:

Temphory Polska Sp. z o.o. jest Agencją Pośrednictwa pracy w Holandii istniejącą na rynku od 2006 roku i poszukuje specjalistów do różnych sektorów w branży metalurgicznej, mechanicznej, budowlanej. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej ; posiada certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2562. Dla naszego klienta na terenie Holandii poszukujemy osób na stanowisko:

Stanowisko: SPAWACZ MIG/MAG - 3 MIEJSCA PRACY HOLANDIA

Opis stanowiska:

spawanie metodami MIG, MAG, praca według rysunku technicznego oraz budowa konstrukcji według planu spawanie w pozycjach wymuszonych spawanie stali, stali szlachetnej; balacha cienka i gruba, rury

Wymagania:

komunikatywna znajomość języka angielskiego- wymóg konieczny doświadczenie jako Spawacz prawo jazdy kat. B gotowość do pracy na montażach umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

Oferujemy: - Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową; - Zapewnione zakwaterowanie, - Możliwość długofalowej współpracy; - Pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem. Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania prosimy o przesyłanie aplikacji w formie CV na adres :

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102309 ofert pracy. Sprawdź!