Pracownik administracyjny w dziale logistyki - Chynów k. Grójca

JAGA Temp Sp. z o.o.

Grójec

2016-09-12

Agencja Pracy JAGA Temp Sp. z o.o. dla swojego Klienta zatrudni osobę do pracy jako:

Pracownik administracyjny w dziale logistyki

Miejsce pracy: Chynów k. Grójca

Zadania:

- wprowadzanie do systemu dokumentów przyjęcia oraz wydania;

- sporządzanie dokumentacji projektowej;

- nadzór nad przepływem dokumentacji magazynowej;

- ścisła współpraca z magazynem w zakresie administracyjnym;

Wymagania:

- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

- podstawowa znajomość zagadnień logistycznych oraz funkcjonowania magazynu;

- mile widziana znajomość programu SAP oraz programu magazynowego (np. SQL);

- znajomość dokumentacji magazynowej;

- znajomość programów Word oraz Excel w stopniu średnim;

- niezależność w dojeździe do miejsca pracy;

Oferujemy:

- pracę stałą;

- stawkę 15zł brutto/godzinę

- umowę zlecenia na okres 3-4 miesięcy z możliwością stałego zatrudnienia przez Firmę za pośrednictwem umowy o pracę;

- pracę w systemie 2 lub 1 zmianowym: 6-14:00 i 14-22:00 lub 8-16:00;

- system szkoleń wdrażających do pracy;

- pracę w Firmie o stabilnej pozycji na rynku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV lub kontakt telefoniczny.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102275 ofert pracy. Sprawdź!