Specjalista ds. operacyjno-sprzedażowych z j. niemieckim

MEPP European Freight Solutions

Wrocław

2016-09-12

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z branży TSL. Zapewniamy terminowy i profesjonalny przepływ towarów drogą lądową, morską oraz lotniczą. W ramach naszej oferty dostarczamy szereg dodatkowych rozwiązań frachtowych, służących optymalizacji kosztów łańcucha dostaw oraz podnoszeniu jakości naszej obsługi. Jedną z naszych głównych idei jest "Europa bez granic". Specjalizujemy się zarówno w krajowych, jak i międzynarodowych przepływach. Każdy klient to dla nas nowe wyzwanie. Do każdego partnera podchodzimy indywidualnie i z perspektywą nawiązania długotrwałej współpracy. Działamy nieszablonowo korzystając z innowacyjnych rozwiązań w obszarze łańcucha dostaw.

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:

- aktywne i efektywne poszukiwanie klientów na rynku niemieckim dla firmy oraz stały monitoring ich potencjału
- operacyjna obsługa zleceń
- sporządzanie ofert i raportów
- budowanie i pielęgnowanie dobrych relacji z kontrahentami
- uczestnictwo w tworzeniu pozytywnego wizerunku firmy w branży TSL

Wymagania:

- dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie - warunek konieczny
- samodzielność i pewność w podejmowaniu decyzji
- postawa pro-kliencka
- kultura osobista
- kreatywność i szybkość w działaniu

Oferujemy:

- Wiedzę dotyczącą branży spedycji i transportu, co w połączeniu ze zdobywanym doświadczeniem pozwoli fachowo poruszać się w branży TSL
- Wynagrodzenie podstawowe oraz uzależnione od wyników pracy
- Pakiet Lux Med i Multisport - przy zatrudnieniu na czas nieokreślony
- Podróże zagraniczne
- Możliwośc rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
- Przyjazną i twórczą atmosferę w środowisku pracy

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102779 ofert pracy. Sprawdź!