Asystent/ka ds. rekrutacji

RECRUIT.PL Grajewski Bartosz

Wrocław

2016-09-11

Jesteśmy nowoczesną agencją doradztwa personalnego oraz dostawcą rozwiązań informatycznych dla branży Human Resources. Poszukujemy odpowiedniej osoby do pracy na stanowisku Asystent/ka ds. rekrutacji (Researcher), która będzie wspierać pracę konsultantów HR.

Obowiązki
  • Wsparcie konsultantów ds rekrutacji w ich codziennych obowiązkach
  • Aktywne pozyskiwanie kandydatów
  • Weryfikacja kandydatów pod kątem oczekiwanych kompetencji
  • Kreatywne poszukiwanie nowych źródeł pozyskiwania nowych kandydatów
  • Administrowanie bazą kandydatów
  • Publikacja ogłoszeń na portalach internetowych
  • Prace administracyjne, biurowe
Oczekujemy
  • Zainteresowanie obszarem HR
  • Mile widziane doświadczenie (praca/staż) w dziale HR
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość j. angielskiego
  • Status studenta
  • Dyspozycyjność
  • Zaangażowanie
  • Komunikatywność
Oferujemy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Zatrudnienie na umowę zlecenie
  • Praca w niepełnym wymiarze czasu pracy (ilość godzin do ustalenia)
  • Elastyczne godziny pracy
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 77141 ofert pracy. Sprawdź!