Dyrektor placówki leasingowej

RECRUIT.PL Grajewski Bartosz

Katowice

2016-09-11

Naszym Klientem jest lider rynku finansowego, firma leasingowa, która poszukuje odpowiedniej osoby do pracy na stanowisku Dyrektora Oddziału Katowice.

Obowiązki
  • Odpowiedzialność za organizację pracy oddziału
  • Koordynowanie pracy podległych pracowników i ich wspieranie w realizacji powierzonych zadań
  • Wyznaczanie planów sprzedażowych
  • Budowanie i rozwój sieci sprzedaży wraz z podległym zespołem
  • Realizacja celów sprzedażowych wraz działem handlowym
  • Przygotowywanie raportów dotyczących sprzedaży oraz analiz rynkowych
  • Rozwój placówki oraz dbanie o pozytywny wizerunek firmy na rynku
Oczekujemy
  • Doświadczenie w pracy w firmie leasingowej
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Wykształcenie wyższe w obszarze ekonomii, bankowości lub pokrewnym
  • Umiejętność pracy w zespole i zarządzania pracą innych
  • Umiejętność budowania trwałych relacji biznesowych z klientami i partnerami
  • Samodzielność
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i innych
  • Gotowość do pracy w terenie
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z części podstawowej i prowizyjnej
  • Pakiet socjalny
  • Możliwość rozwoju zawodowego w renomowanej firmie
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75637 ofert pracy. Sprawdź!