Pracownika Produkcji (żywność)

WYG HR Consulting

Gdańsk

2016-09-11

WYG HR Consulting sp. z o.o. jest częścią Grupy WYG: brytyjskiej spółki notowanej na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych. Zatrudnia ok. 2500 osób, a naszych 40 biur jest zlokalizowanych w 30 krajach na 3 kontynentach. W Polsce WYG działa od 1999 r. i zatrudnia ponad 2000 osób.

Miejsce pracy: Kawle Dolne k. Przodkowa

Poszukujemy zarówno Pań, jak i Panów - zainteresowanych podjęciem pracy na stałe!

Nie wymagamy doświadczenia! Oferujemy szkolenie płatne szkolenie stanowiskowe!

Obowiązki:

• prace magazynowe
• pakowanie produktów
• porcjowanie

Wymagania:

• aktualne badania do celów sanitarno – epidemiologicznych
• chęć do pracy

Oferujemy:

• pracę w oparciu o Umowę Zlecenie z odprowadzanymi składkami ZUS ( można również ubezpieczyć członków rodziny!). Po okresie próbnym Umowa o Pracę.
• pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00
• min 11 zł brutto za godzinę

Po okresie próbnym przejście na Umowę o Pracę!

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres: APLIKUJ w tytule wpisując numer referencyjny PRZOD/PROD/SUL  lub dzwoń 507-194- 723

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 77054 ofert pracy. Sprawdź!