WYG HR Consulting

Gdańsk

Opinie o WYG HR Consulting

Pat321654

Omijajcie...zrezygnowalem po kilku dniach bo robilem co innego niz bylo w umowie i nie wyplacili mi ani zlotowki

Ciuciubabka

Totalna kpina - firma ogłaszająca się jako Wyg HR to w rzeczywistości zupełnie inna firma (kapitał 5000), więc do Wyg Hr się nie umywa... Jest to nabijanie Klienta (potencjalnego pracownika w butelkę)!!! Widzisz ogłoszenie Wyg HR, aplikujesz, idziesz na rozmowę (biuro z logo Wyg Hr, ich maile, etc.), skecz zaczyna się później... Gdy dochodzi do podpisania umowy, okazuje się, ze wszystko było ściemą i podpisujesz umowę... z jakąś zupełnie inną, podrzędną agencją z Pszczólek (AZ Consulting), na umowie inny opis stanowiska, a badania na jakimś totalnym zadupiu, w baraku z Ukraińcami i czar pryska. No ale jesteś zdesperowany, wiec się godzisz na to, trudno - później okazuje się, podczas szkolenia, ze stanowisko na jakie aplikowałeś to jakiś totalny kołchoz i obóz pracy za śmieszne grosze (których większość bierze przez pol roku i tak AZ Consulting)... Brak poszanowania dla pracownika u docelowego pracodawcy, koszmar. Pisać by można sporo na ten temat. Kiedy już zakończycie współpracę, nie wydali świadectwa pracy w terminie (ja czekam już 2 tygodnie!!!) - przez ten czas umknęły mi inne fajne dwie prace, a jak się upomniałam, to przysłali świadectwo z błędem. Żadnego przepraszam, nic - o wszystko musisz upominać się sam, co jest obowiązkiem pracodawcy. Zastanawiam się nad zgłoszeniem sprawy do Państwowej Inspekcji Pracy. Myślę, ze Wyg Hr sporo straci wizerunkowo na tym świadomym bądź nie mariażu. Szkoda Waszego czasu i nerwów, chyba, ze ktoś się chce pobawić, a nie szuka normalnej, dobrze płatnej pracy. ODRADZAM, lub polecam inne, poważne agencje pośrednictwa pracy.

Niedoszły pracownik

WYG HR CONSULTING praca w Domax Łęzyce Zostałem umówiony na rozmowę - pakowacz w stolarn,zależało mi na tym ,żeby legalnie pracować i zarabiać nawet tę najniższą...oczywiście wstawiłem się na umówione spotkanie- brygadzista niestety nic nie wiedział na jakich warunkach mam być zatrudniony, poinformowal mnie że mam się wstawić kolejnego dnia roboczego do pracy...dzwonię więc do agencji WYG HR z z apytaniem co dalej, co z umową, warunkami itp...w ogłoszeniu jest informacja,że praca na umowę o pracę...a tu nagle dowiaduję się,że mam narazie popracować bez umowy i "zobaczy się co dalej"....a dalej miała być umowa zlecenie...no i darowałem sobie...ciekawe czy zarządzający firmy Domax wiedzą w jaki sposób są rekrutowani pracownicy do ich firmy...szkoda...

Gal Anonim

Jest po prostu w porządku. Stawka taka jaka ustalaliśmy, taka jak na umowie. Odpukać w niemalowane żadnych niespodzianek. Ku mojemu zaskoczeniu wypłatę dostaję od 4 miesięcy regularnie, punktualnie 10. dnia miesiąca, mimo to, że na umowie mam napisane do 15. dnia miesiąca. Jest dostatecznie.

Zostaw opinię o WYG HR Consulting - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WYG HR Consulting