Specjalista ds. eksportu

RECRUIT.PL Grajewski Bartosz

Wrocław

2016-09-11

Dla naszego Klienta, firmy handlowej oferującej produkty IT hardware / software klientom biznesowym, poszukujemy kandydata do pracy na stanowisku Specjalista ds. eksportu.

Obowiązki
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów na rynku zagranicznym
  • Podtrzymywanie kontaktów handlowych z klientem
  • Tworzenie ofert handlowych
  • Organizacja spedycji transportu
  • Wprowadzanie zamówień do bazy
  • Reprezentowanie firmy w międzynarodowych targach branży IT
Oczekujemy
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub / oraz bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów IT oraz RTV/AGD
  • Mile widziane wyższe wykształcenie
  • Otwartość, komunikatywność
  • Umiejętność negocjacji
  • Samodzielność
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe plus premie sprzedażowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76565 ofert pracy. Sprawdź!