Recepcjonistka

MAX BAU Sp. z o.o.

Opole

2016-10-05

Zatrudnimy osoby do pracy na stanowisku RECEPCJONISTA/RECEPCJONISTKA w Opolu Hotel Best Western Opole Centrum ul. Waryńskiego 17, w Nysie ul. Piłsudskiego 40 Hotel Confero

Miejsce pracy: Opole i Nysa

Obowiązki:

- dokonywanie niezbędnych czynności i formalności w celu zagwarantowania prawidłowego przebiegu pobytu gościa w hotelu
- dbałość o pozytywny wizerunek hotelu
- dbałość o wysoki standard obsługi Gości
- przyjmowanie rezerwacji telefonicznych i mailowych
- meldowanie i wymeldowanie Gości
- naliczanie należności oraz wystawianie dokumentów sprzedaży

Wymagania:

 mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy w recepcji hotelowej
- znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu co najmniej komunikatywnym
- znajomość pakietu MS Office w stopniu co najmniej dobrym
- mile widziane doświadczenie w pracy z systemem recepcyjnym
- wykształcenie min. średnie
- wysoka kultura osobista i umiejętności interpersonalne
- dokładność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
- samodzielność, inicjatywa oraz doskonała organizacja czasu pracy

Oferujemy:

Umowę o pracę, bardzo dobre wynagrodzenie

informujemy, iż będziemy się kontaktować z wybranymi ososbami